TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V neděli 8.4.2018 jsme se zúčastnili finálového turnaje mladší přípravky, ročník 2009 a mladší, které se konalo ve sportovním areále v Brušperku, pod záštitou OFS FM. Toto finále bylo poskládáno z prvních čtyřech mužstev ZKL a TJT ZL, která se hrála v zimních obdobích. Celkem se těchto soutěží zúčastnilo 22 mužstev. 

Trenéři se rozhodli vzít, kromě tří hráčů ročník 2009, na tento turnaj hráče ročníku 2010 a 2011. Tento omlazený tým se v žádném případě neztratil a bojovným výkonem přesvědčoval, že v budoucnu budou tito hráči platnými ve starších kategoriích.

I když jsme všechna utkání prohráli (ve třech opravdu těsně), je osmé místo v okrese, potažmo v kraji, velkým úspěchem.

Trenéři by chtěli poděkovat hráčům za reprezentaci našich klubů.

Odměnou pro hráče bylo převzetí medailí a poháru pro mužstvo.

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby