TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Dne 1.5.2018 se naše dvě mládežnická mužstva zúčastnila 4. ročníku „Majówka CUP 2018” v Polsku.  S polským klubem „Spójnia” Zebrzydowice má náš klub již pátým rokem přihraniční projekt zaměřený na výchovu mládeže a zúčastnili jsme se všech ročníků. K účasti na tomto turnaji jsme přizvali i hráče z klubu SC Smilovice, se kterým máme již třetím rokem společný mládežnický projekt. Projekt je velmi úspěšný a pomáhá nám nahrazovat dětem naše těžké podmínky k trénování z hlediska zázemí..

 Tento turnaj se nehrál v duchu umístění, ale i tak měla všechna utkání sportovní náboj, jako by se hrálo o první místo.

 Tohoto ročníku jsme se zúčastnili se dvěma týmy v těchto kategoriích:  

 1. kat. Orlik młodszy ( SP 2008 i mł): v této kategorii hrálo celkem 6 mužstev. Naše mužstvo se neztratilo a po výsledcích tři výhry, jedna remíza a jedna prohra, by obsadili celkové druhé místo.

 2. kat. Żak młodszy (MP 2010 i mł): v této kategorii hrálo taktéž celkem 6 mužstev. Naši nejmenší se v utkáních úspěšně rvali. V celkovém pořadí by skončili třetí a trenéry potěšily i výsledky - dvě výhry, jedna remíza a dvě prohry.

 

Našemu klubu bylo poděkováno za dlouholetou příhraniční spolupráci a předseda převzal pohár.  Děti si převzaly diplomy včetně cen a za velmi kvalitní výkony si zasloužili i odměnu ve formě chutného nanuku.

 

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby