TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Zahájení sezóny mládežnických mužstev TJ Nebory - SC Smilovice se povedlo.

Sobota 4.8.2018

Sportovní areál TJ Nebory v sobotu sužovalo horké počasí, ale 53 dětem a 64 rodičům to nevadilo. Členové vedení mládeže TJ Nebory a SC Smilovic zorganizovali pro všechny k zahájení nové sezóny sportovní odpoledne naplněné sportovními soutěžemi, fotbalem i příjemnou zábavou. Fotbalové klání benjamínci proti maminkám a žáci proti svým otcům, bylo novým prvkem této již dva roky organizované akce. Na všech bylo vidět, že to berou vážně a šlo o vítězství. U maminek, kterých nastoupilo 15, byla vidět nervozita, a právě proto si to benjamínci užili s výsledkem 3:1 pro ně. Výsledek však nehrál roli, odměnou jim byla rodičovská pusa. U hráčů mladší a starší přípravky to však bylo jiné. Ti chtěli vyhrát a dokázat tatínkům, že už něco umí. Utkání bylo vyrovnané a přípravkáři byli hnáni za výsledkem povzbuzujícími rodinnými příslušníky.  Bojovalo se a konečný výsledek 7:7 v hracím čase neurčil vítěze. Vítězem se nakonec staly děti, které porazily na penalty tatínky 18 : 16. Radost dětí byla velká.

CELÝ ČLÁNEK