TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Dne 10.3.2019 proběhlo ve sportovní hale STARS Třinec již druhé finále 2. ročníku zimní halové ligy v mládežnické kopané pod názvem Třinecko-Jablunkovsko-Těšínská liga mládeže, a to v kategorii starší přípravka ročník 2008 a mladší.

Po úspěchu naší mladší přípravky (4. místo) se ještě více blýskli hráči starší přípravky. 

Po celou základní část naše společné mužstvo předvádělo velmi sympatické a bojovné výkony, proto si věřili i ve finálové skupině na zisk medailí.

Finálovou skupinu hráli s těmito výsledky a postoupili do FINÁLE

Nebory-Smilovice - Mosty 

4 : 1

Třinec A - Nebory-Smilovice

3 : 1

Nebory-Smilovice - Český Těšín

3 : 1

Ve finále kluci bojovali jako jeden tým a za velké podpory rodičů nedali metr hřiště zadarmo. Jak to bývá ve sportu, chybělo jim trocha štěstí a když zahodili tři vyložené šance, soupeř je trestal. I přesto sklidili po utkání velký potlesk, vždyť byli jediní, kteří potrápili vítězné mužstvo FK Třinec A. Výsledek 3:0 pro soupeře neodpovídal vývoji a hráči sklidili pochvalu od trenérů Jakuba Sikory, Jakuba Štvrtni a předsedy TJ Václava Rufera, organizátora turnaje.

2. místo

 

SC Smilovice 

 

Sestava mužstva: Pyszko Marek, Vranka Sebastian, Polášek Filip, Kučera Jakub, Mikoláš Václav, Červenka Vit, Zielina Lukáš, Sikora Rostislav, Štěpán Cicvárek, Michal Chodura.

 

Kategorie starší přípravky se ve 2. ročníku zúčastnilo celkem 96 mládežnických hráčů z 8 mužstev. Byla to tato mužstva: FK Fotbal Třinec A, FK Fotbal Třinec B, FK Český Těšín, 1. FK Spartak Jablunkov,  TJ Oldřichovice, TJ Slovan Horní Žukov, TJ Sokol Mosty a společné mužstvo TJ Nebory - SC Smilovice. 

 

V této kategorii byly před finálovým kolem odehrány tři kola ve sportovní hale SC Smilovice, a to systémem „každý s každým“. Protože se finále v této kategorii hraje na jednom hřišti, byl herní systém finále hrán na dvě skupiny podle umístění v základní skupině. Mužstva, která se umístila na prvních čtyřech místech, hrála finále a ostatní čtyři mužstva odehrála finále útěchy o 5. – 8. místo. Obě skupiny byly hrány systémem každý s každým. Podle umístění si potom mužstva zahrála ještě o celkové umístění. Tato utkání byla velmi vyrovnaná.

 

Konečné utkání o umístění:

 

FINÁLE:                                  FK Fotbal Třinec A      -     TJ Nebory - SC Smilovice

                                                              3                     :                        0

 

3. – 4. místo                             TJ Sokol Mosty         -           FK Český Těšín

                                                               2                    :                        1

 

5. – 6. místo                             TJ Oldřichovice        -     1. FK Spartak Jablunkov

                                                               1                     :                        0

 

7. – 8. místo                          FK Fotbal Třinec B      -      TJ Slovan Horní Žukov

                                                               3                     :                        2

 

Finálové kolo bylo okořeněno technickou disciplínou střelbou na pomyslného brankáře.

Vítězem se stal hráč mostů Saša Bažant a mezi trenéry třinecký Pavel Turoň.

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby