TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V neděli 17.3.2019 bylo odehráno poslední finálové kolo TJT ZLM.

Zimní liga je organizovaná jako taková mini soutěž pro mládežnická mužstva z Třinecka, Jablunkovska a Těšínska. Za finanční podpory OFS F-M ji již druhým rokem pořádají členové TJ Nebory. Soutěž má pomoci všem klubům, které mají v zimně problém s tréninky z důvodu nedostatku sportovních hal. Tento 2. ročník nám ukázal, že je v regionu o tuto čtyřměsíční soutěž zájem.

Soutěž se hrála ve třech věkových kategoriích. Celkem se soutěže zúčastnilo 24 mužstev a počet hráčů se pohyboval na hranici 300.

 Číst dál: Druhý ročník zimní halové..

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby