TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V neděli 8.6.2019 se naše společná mužstva TJ Nebory a Smilovic zúčastnila jako minulý rok tradičního turnaje pořádaného ostravským oddílem TJ Třebovice. Naše mužstva sice neobhájila minuloroční umístění, ale i letos byla vidět.

 

Mužstvo v kategorii 2010 a mladší se umístilo na čtvrtém místě, a to jenom díky nepříznivému skóre. Mužstva na druhém a čtvrtém místě měla totiž stejný počet bodů. Chybějící sportovní štěstíčko se od nás odvrátilo v utkání s Třebovicemi, ve kterém jsme vedli již 3:0, nastřelili jsme i dvě tyče, ale nakonec nás remíza v utkání posunula na nepopulární bramborovou medaili.  I tak jsme v omlazené sestavě předvedli velmi slibné výkony.

 

Mužstvo v kategorii 2008  bsadilo třetí místo a i v této kategorii jsme zaváhali v jednom utkání, a to v posledním, ve kterém jsme celou dobu vedli a až v poslední minutě přišlo vyrovnání, které nás stálo druhé místo. Děkujeme hráčům za velmi dobrý výkon a blahopřejeme k třetímu místu.

 

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby