TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Mladší žáci Nebor a Smilovic vyhráli okresní přebor F‑M bez jediné porážky.

Společné fotbalové mužstvo mladších žáků Nebor a Smilovic vedené trenérem Robertem Cankovem vyhrálo desetičlennou okresní soutěž, a to přebor mladších žáků okresu F-M bez jediného zaváhání. Po vyhraných všech 18 utkáních získalo celkem 54 bodů se skórem 97:13. Tato věková kategorie hrála zápasy s počtem hráčů v poli 7+1 na polovině fotbalového hřiště a s brankami 5 x 2 m.  Naše společné mužstvo spolu trénuje již čtvrtý rok a je poznat, že se sehrálo.

 

Trenér Cankov (trenér Nebor): výkonnost kluků je na dobré úrovni, o čemž nás přesvědčili v sezóně. Jejich kvalita jde každým tréninkem nahoru a já si myslím, že rozhodnutí vedení obou klubů, přihlásit kluky do další sezóny na velké hřiště, je pro ně zase jenom dalším krokem k jejich rozvoji. Klub bude ovšem oslaben o několik hráčů, kteří mají snahu přejít do klubu FC Třinec, ale věříme, že zase přijdou noví malí fotbalisti. Nový hrací ročník budeme hrát okresní soutěž MŽ roč 2005 a mladší. Vyzýváme proto rodiče dětí ročník 2005 - 2008, zda by nechtěli své děti přivést na náš trávník a doplnit naše řady. TJ zvažuje i organizovat přepravu dětí na trénink po trase Třinec‑ Nebory. V případě zájmu kontaktujte V. Rufera, tel.: 725 617 281.

Starší přípravka Nebor a Smilovic vyhrála okresní přebor F‑M skupinu Třinecka

Dalším velkým úspěchem je naše společné mužstvo SP, hráči ročník 2008 a mladší, kteří za podzimní a jarní část prohráli pouze jedno utkání, a to s Třincem. Jejich výsledky mluví za vše: 20 utkání - skóre 182:59 a celkový zisk 57 bodů! Soutěž byla hrána mezi osmi mužstvy na zmenšené hřiště a branky 5 x 2 m, a to dvoukolově.

Trenér Jakub Sikora (trenér Nebor): Jsme rádi, že se nám naše práce s dětmi daří, máme několik velmi kvalitních hráčů a zapojujeme v této kategorii i mladší děti, aby měly možnost získávat zkušenosti. Velmi se nám daří vzájemná spolupráce se Smilovicemi. Za poslední tři roky stále navyšujeme počty mladých hráčů. Vedení klubu navýšilo počet trenérů mládeže, což je znát.

Aktuální domácí zápasy

 20.9.2020 16.00 hod. 

Nebory - Palkovice


 

4.10.2020 15.30 hod. 

Nebory - Smilovice B

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby