TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Domácí mužstva se neztratila v kvalitní konkurenci.

Nebory 22.6.2019

V sobotu 22.6.2019 zorganizovali členové TJ Nebory ve spolupráci s hokejovým oddílem HC Draci ČT již tradiční 5. ročník mezinárodního mládežnického turnaje „ZINA CUP NEBORY“ v kopané. Vše se podařilo zorganizovat ve ztížených podmínkách, protože klub nedisponuje v této době zázemím se šatnami, ale o to to bylo zajímavější pro všechny hráče a jejich realizační týmy. Organizátoři chtěli posunout i tento ročník o kousek dál, a tak v tomto roce navýšili počet mužstev na 14.  Ve dvou věkových kategoriích se sešla mužstva ze tří států - Česka, Slovenska a Polska. Turnaj byl okořeněn i dvěma mužstvy hokejového klubu HC Draci ČT, kteří vyměnili brusle za kopačky a v žádném případě nezklamali svými bojovnými výkony. I tento ročník byl velmi vyrovnaný a přes 140 dětí si užilo krásného počasí. Zápasy ve skupinách měli bojovný náboj, který podporovalo skoro osmdesát rodinných příslušníku velmi hlasitým povzbuzováním.

 

V kategorii mladší žáci ročník 2007 a mladší se utkalo celkem 6 týmů a skončilo vše velkým úspěchem domácích mužstev. Poprvé se na tomto turnaji radovalo z 1. místa mužstvo domácího týmu, a to TJ Nebory- Smilovice B. Tuto radost ještě podpořilo obsazení i 2. místa druhým týmem TJ Nebory- Smilovice A. Tato mužstva byla složena z hráčů, kteří vyhráli bez prohry okresní soutěž. Na třetím místě se umístilo mužstvo z Polska Orzeł Moszczenica. Pořadí na prvních třech místech bylo natolik vyrovnané, že při shodném počtu 12 bodů rozhodoval poměr vstřelených gólů. Pořadí na 4. až 6. místě: TJ Oldřichovice, HC VLCI ČT a Fotbal Písek.

Druhou kategorií byla mladší přípravka hráči ročník 2010 a mladší. V této kategorii se střetlo celkem 8 mužstev. Vítězem se stalo mužstvo z Polska Orzeł Moszczenica, které neprohrálo žádné utkání. Druhé se umístilo mužstvo Spartak Jablunkov, které odsunulo díky vzájemné výhře na třetí příčku další polské mužstvo Spójnia Zebrzydowice. Čtvrtí skončili HC VLCI ČT a to díky více vstřelených branek, čímž sesadili na páté místo SC Smilovice. Šestou příčku vybojovali hráči slovenského mužstva Slovania Korna. Sedmé místo obsadilo velmi omlazené mužstvo domácího klubu TJ Nebory a osmí skončili hráči SK Návsí.

V turnaji, kromě vyhlášení nejlepších střelců, brankářů a nejužitečnějších hráčů v obou kategoriích, obdrželi všichni účastníci medaile, mužstva poháry a další dárkové předměty.

Nakonec pořadatelé poděkovali rozhodčím a všem za účast. Hlavní organizátor Václav Rufer a trenérský kolektiv TJ věří, že se v roce 2020 podaří tento turnaj zorganizovat již po šesté. V případě, že se podaří postavit nové zázemí, určitě pozveme více týmů.

Fotky z turnaje - 

Kompletní fotky z turnaje : ZDE

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby