TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Takhle to vypadalo v sobotu 17.8.2019 ve  sportovním areálu v Neborech při již druhém ročníku sportovního odpoledne zorganizovaného pro členy oddílu kopané TJ Nebory a SC Smilovice.

 

 

Od 14 hod. se rozjel čtyřhodinový fotbalový maratón. Protože se tato akce konala již minulý rok, byli všichni zvědavi, zda v prvním klání předvedou maminky malých hráčů podobně zapálenou hru, a ty nezklamaly. V prvním utkání je vyzvali naši benjamínci (děti od 4-8 let) a ti je doslova zatlačili do kouta. 19 kluků a děvčat předvádělo, že je kopaná a baví. 13 maminek však nedalo svou kůži zadarmo a zabojovalo, a to jak herně, tak v některých případech i hereckými výkony. Konečný výsledek 5:3 neměl hrát žádnou roli, ale na obou stranách hřiště bylo vidět, že nikdo nechce prohrát. Nakonec si všichni po utkání pochvalovali výsledek, děti dostaly od maminek pusu a ty jim to vrátily objetím a úsměvem. Po celo dobu utkání a celého odpoledne všem zúčastněným fandilo nadšené obecenstvo z řad babiček a dědečků a dalších rodinných členů.

 

V druhém utkání se naši žáci (děti od 9 – 14 let) nechali zaskočit a po prvním poločase prohrávali 3:1. 19 tatínků se po loňské prohře na penalty nechtělo nechat znova zahanbit, a tak předvedlo v některých případech výkon na hranici svých možností.  Žáků bylo pouze 16 zbytek byl na dovolené, bylo, ale i to stačilo v konečném zúčtování k vyrovnání výsledku na 5:5. V penaltových rozstřelech to po 19-ti sériích skončilo taky nerozhodně. 

 

Děti byly za výkony odměněny drobnými předměty, ochutnaly napečené dobroty a pochutnaly si na opečeném párku na ohni. Zbytek odpoledne samozřejmě okupovaly fotbalové hřiště, kde si již program tvořily samy.  Organizátor odpoledne předseda TJ Nebory Václav Rufer a trenéři mládeže Jakub Sikora a Robert Cankov poděkovali všem za tak početnou účast, konečné číslo se zastavilo na 76 účastnících. Trenéři zhodnotili minulou, pro nás úspěšnou mládežnickou sezónu a poděkovali rodičům žáků z Nebor i ze Smilovic za přístup k TJ. Byl projednán program podzimních soutěží, rozdělení mládežnických kategorií a hlavně zimní přípravy.

 

 

 

DALŠÍ FOTO: https://tjnebory.rajce.idnes.cz/sportovni_odpoledne_2019

 

 

 

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby