TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V neděli 1.9.2019 se na domácím hřišti po patnácti letech odehrálo žákovské mistrovské utkání  okresního přeboru na velkém hřišti s počtem hráčů 10+1. Takovéto poslední utkání bylo v TJ odehráno zhruba před patnácti lety a ti, kteří si to pamatovali, si ho nenechali utéct, tak jako zhruba čtyřicet fandících diváků z řad rodičů. Po pětileté práci s mládeží a díky čtyřletému společnému projektu s SC Smilovice se nám daří navyšovat početnou základnu mládeže a vedení TJ věří, že po zkvalitnění zázemí ve sportovním areálu (výstavba nových šaten) se trend nezastaví. V dnešní době jsme přihlásili do regulérních soutěží čtyři mužstva, a to MŽ 10+1, MŽ 6+1, SP a MP. Kromě toho budeme hrát se třemi mužstvy i soutěž předpřípravky.

Výsledky můžete sledovat na našich webových stránkách www.tjnebory.cz kliknutím v horní liště na žáci a následně na FAČR www.