TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V neděli 1.9.2019 se na domácím hřišti po patnácti letech odehrálo žákovské mistrovské utkání  okresního přeboru na velkém hřišti s počtem hráčů 10+1. Takovéto poslední utkání bylo v TJ odehráno zhruba před patnácti lety a ti, kteří si to pamatovali, si ho nenechali utéct, tak jako zhruba čtyřicet fandících diváků z řad rodičů. Po pětileté práci s mládeží a díky čtyřletému společnému projektu s SC Smilovice se nám daří navyšovat početnou základnu mládeže a vedení TJ věří, že po zkvalitnění zázemí ve sportovním areálu (výstavba nových šaten) se trend nezastaví. V dnešní době jsme přihlásili do regulérních soutěží čtyři mužstva, a to MŽ 10+1, MŽ 6+1, SP a MP. Kromě toho budeme hrát se třemi mužstvy i soutěž předpřípravky.

 

Výsledky můžete sledovat na našich webových stránkách www.tjnebory.cz kliknutím v horní liště na žáci a následně na FAČR www.

 Komentář k utkání: trenér Cankov Robert

TJ Nebory/SC Smilovice – TJ Sokol Mosty

3 : 3 ( 1 : 1 )

 Po déle než 10ti letém půstu se na pečlivě střiženém neborském pažitu opět hrál žákovský fotbal.

K 1. mistrovskému utkání okresního přeboru nastoupilo sloučené mužstvo TJ Nebory - SC Smilovice proti TJ Sokol Mosty. Přestože domácí poměrně brzy prohrávali, do přestávky po individuální akci V. Galacze a zakončení do prázdné branky srovnali skóre.

Oboustranně útočný fotbal se hrál ve třicetistupňovém vedru i po změně stran. Domácí byli přesnější v zakončení a v rozmezí 5 minut se dvakrát střelecky prosadili. Nejprve byl úspěšnější ve hře jeden na jednoho V. Červenka a poté V. Galacz obelstil hostujícího gólmana. Závěrečná patnáctiminutovka ale gólově patřila žákům z Mostů u Jablunkova. Ti po nahodilé akci snížili a šťastnou brankou v poslední minutě stanovili konečné skóre utkání na 3:3.

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby