V neděli 24.11.2019 se odehrálo soutěžní kolo zimní krajské ligy v Brušperku a naše TJ obsadila toto kolo jedním mužstvem. Protože máme ve svých řadách velmi šikovné hráče ročníku 2013 a 2014, odjelo v neděli velmi natěšené mužstvo. Pro naše benjamínky to byl doslova první životní zápas. Nervózní byli i rodiče, co předvedou jejich děti. Trenér Robert Cankov věřil, že to nebudeš ostuda a měl pravdu.

Nasazení, bojovnost a hlavně disciplinovanost, to byly naše přednosti. Hráči se do svých soupeřů zakousli od prvních vteřin utkání a bojovali až do konce zápasu. Mile mě překvapili, protože tohle předváděli v každém utkání.

Dobrá hra jim přinesla ze šesti utkání pět výher a pouze jednu porážku s dosud neporaženým Frýdkem. Za vše mluví i skóre, které se nakonec zastavilo na 31 vstřelených brankách a 6 obdržených.

ZKL bude pokračovat dalšími koly i v roce 2020.