TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Aktuality - žáci

V neděli 8.4.2018 jsme se zúčastnili finálového turnaje mladší přípravky, ročník 2009 a mladší, které se konalo ve sportovním areále v Brušperku, pod záštitou OFS FM. Toto finále bylo poskládáno z prvních čtyřech mužstev ZKL a TJT ZL, která se hrála v zimních obdobích. Celkem se těchto soutěží zúčastnilo 22 mužstev. 

Trenéři se rozhodli vzít, kromě tří hráčů ročník 2009, na tento turnaj hráče ročníku 2010 a 2011. Tento omlazený tým se v žádném případě neztratil a bojovným výkonem přesvědčoval, že v budoucnu budou tito hráči platnými ve starších kategoriích.

I když jsme všechna utkání prohráli (ve třech opravdu těsně), je osmé místo v okrese, potažmo v kraji, velkým úspěchem.

Trenéři by chtěli poděkovat hráčům za reprezentaci našich klubů.

Odměnou pro hráče bylo převzetí medailí a poháru pro mužstvo.

Věková kategorie Hrací den Místo utkání Čas odjezdu Hrací čas Mužstva 
SP 2007 a mladší PÁTEK  13.04.2018 BYSTŘICE 15.10 hod.  Sojka 16:00 Oldřichovice-Smilovice,Nebory
        17:00 Bystřice-Smilovice,Nebory
SP 2007 a mladší ÚTERÝ   17.04.2018 HNOJNÍK 15.20 hod.  Sojka 16:00 Smilovice,Nebory-Návsi
        17:00 Smilovice,Nebory-Jablunkov
MŽ 2005 a mladší  Neděle  22.4.2018 SMILOVICE SRAZ  10.40 VE  SMILOVICÍCH 11.00 - 11.45 Nebory - Hnojník
        12.00 - 12.45 Nebory - Žukov
        13.00 - 13.45 Nebory - Smilovice
MP 2009 a mladší  ČTVRTEK 26.04.2018 JABLUNKOV  15.10 hod.  Sojka 16:00 Jablunkov-Smilovice + Nebory
        17:00 Hrádek - Smilovice + Nebory
SP 2007 a mladší ČTVRTEK  03.05.2018 SMILOVICE SRAZ  15.30 VE  SMILOVICÍCH 16:00 Smilovice,Nebory-Třinec „A“
        17:00 Smilovice,Nebory-Třinec „B“
MŽ 2005 a mladší ÚTERÝ   08.5.2018 HNOJNÍK 10.20 hod.  Sojka 11.00 - 11.45 Nebory - Hnojník
        12.00 - 12.45 Nebory - Žukov
        13.00 - 13.45 Nebory - Smilovice
SP 2007 a mladší  ČTVRTEK  10.05.2018 VENDRYNĚ 15.10 hod.  Sojka 16:00 Hrádek-Smilovice,Nebory
        17:00 Vendryně-Smilovice,Nebory
MP 2009 a mladší  ČTVRTEK  10.05.2018 SMILOVICE SRAZ  15.30 VE  SMILOVICÍCH 16:00 Smilovice + Nebory -Třinec „A“
        17:00 Smilovice + Nebory -Třinec „B“
SP 2007 a mladší ÚTERÝ   15.05.2018 HNOJNÍK 15.20 hod.  Sojka 16:00 Smilovice,Nebory-Oldřichovice 
        17:00 Smilovice,Nebory-Bystřice
MP 2009 a mladší PÁTEK  18.05.2018 HNOJNÍK 15.20 hod.  Sojka 16:00 Smilovice + Nebory -Hrádek
        17:00 Smilovice + Nebory -Jablunkov
SP 2007 a mladší ČTVRTEK  24.05.2018 JABLUNKOV 15.10 hod.  Sojka 16:00 Návsi-Smilovice,Nebory
        17:00 Jablunkov-Smilovice,Nebory
MŽ 2005 a mladší 26.5.2018 ŽUKOV 10.10 hod.  Sojka 11.00 - 11.45 Nebory - Hnojník
        12.00 - 12.45 Nebory - Žukov
        13.00 - 13.45 Nebory - Smilovice
MP 2009 a mladší PÁTEK  01.06.2018 HNOJNÍK 15.20 hod.  Sojka 16:00 Smilovice + Nebory -Třinec „A“
        17:00 Smilovice + Nebory -Třinec „B“
MŽ 2005 a mladší sobota - neděle 2. - 3.6. 2018 TUR. FRÝDECKO BUDE DOPŘESNĚNO    
MŽ 2005 a mladší sobota - neděle 9. - 10.6. 2018 TUR. TŘI.  (ŽUKOV) BUDE DOPŘESNĚNO    
           
           

V případě dotazů, kontaktujte p. Rufera 725 617 281

  Samostatné mužstvo TJT ZL ročník 2005 a mladší          
  Společné mužstvo se Smilovicemi TJT ZL ročník 2007 a mladší          
  Společné mužstvo se Smilovicemi TJT ZL ročník 2009 a mladší          
               
               
Pořadí kola MUŽSTVO Datum Den MÍSTO SRAZ Začátek Konec
1. kolo TJT ZL ročník 2009 a mladší 4.11.2017 sobota Hala Smilovice 13.30 14.00 19.00
1. kolo TJT ZL ročník 2007 a mladší 5.11.2017 neděle Hala Smilovice 7.40 8.00 13.00
2. kolo TJT ZL ročník 2007 a mladší 11.11.2017 sobota Hala Smilovice 7.40 8.00 13.00
2. kolo TJT ZL ročník 2009 a mladší 18.11.2017 sobota Hala Smilovice 7.45 8.00 13.00
1. kolo TJT ZL ročník 2005 a mladší 18.11.2017 sobota Hala Smilovice 15.10 15.30 19.45
3. kolo TJT ZL ročník 2007 a mladší 25.11.2017 sobota Hala Smilovice 13.30 14.00 18.00
3. kolo TJT ZL ročník 2009 a mladší 2.12.2017 sobota Hala Smilovice 14.40 15.00 20.00
4. kolo TJT ZL ročník 2007 a mladší 9.12.2017 sobota Hala Smilovice 13.00 13.30 19.00
4. kolo TJT ZL ročník 2009 a mladší 13.1.2018 sobota Hala Smilovice 7.45 8.00 13.00
2. kolo TJT ZL ročník 2005 a mladší 13.1.2018 sobota Hala Smilovice 13.10 13.30 19.00
3.kolo TJT ZL ročník 2005 a mladší 20.1.2018 sobota Hala Smilovice 7.40 8.00 12.00
FINÁLE TJT ZL ročník 2009 a mladší 27.1.2018 sobota STARS Třinec 7.40 8.00 14.00
5.kolo TJT ZL ročník 2007 a mladší 3.2.2018 sobota Hala Smilovice 7.50 8.00 10.30
4.kolo TJT ZL ročník 2005 a mladší 3.2.2018 sobota Hala Smilovice 14.45 15.00 17.00
FINÁLE dvě skupiny TJT ZL ročník 2005 a mladší 10.2.2018 sobota STARS Třinec 7.40 8.00 15.30
FINÁLE dvě skupiny TJT ZL ročník 2007 a mladší 17.2.2018 sobota STARS Třinec 7.15 7.30 17.00

 

V sobotu 10.6.2017 se zúčastnilo společné mužstvo starší přípravky Smilovic a Nebor již druhého turnaje v tomto roce. Společné mužstvo, které vzniká ze základů společného tříletého programu na výchovu mládeže, se předvedlo jako silné mužstvo. Toto mužstvo již předvedlo své kvality na turnaji v Polsku, a protože trenéři chtěli srovnat síly i s nějakým jiným regionem, vybrali si tradiční turnaj v Ostravské části, který zorganizovala SK SLÁVIE Třebovice. Již od začátku bylo jasné, že to bude vyjímečný turnaj pro děti, a to z důvodu, že úvodním hvizdem rozhodčích začalo vydatně pršet a přestalo až se závěrečným turnajovým hvizdem.

Číst dál: PRŠELO A PRŠELO, ALE NAŠE DĚTI HRÁLY A VYBOJOVALY BRONZOVOU MEDAJLI

Aktuální domácí zápasy

30.9.2018 v 15:30 hod

Nebory - Bukovec


14.10.2018 v 15:00 hod

Nebory - Baška


28.10.2018 v 14:00 hod

Nebory - Staříč

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Spřátelené weby