TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Neděle 30.8.2015 – 14.30 

 

TJ Smilovice – TJ Nebory

 4 : 2  ( 2 : 2 )

 

                                                              M.Friedl                 

 

 

 

T.Fojtík                       P.Navrátil                                          A.Latocha                 F.Dudys                   

 

M.Krenželok     D.Lipowski                                        D.Galia                      D.Jedlička

                                                                                                                  

 

                                                        

 

                        A.Krenželok                          J.Krenželok                                                                                                                       

 

 

Výsledek 1. mistrovského utkání sice nenaplnil naše očekávání, nicméně herní projev byl tomu jarnímu vzdálený jako Eskymákům opalovací krém.

Hned po úvodním výkopu neborovští začali hrát nebývale ofenzívně a domácí se bezmála celou pětiminutovku nedostali ze své poloviny hřiště. Bohužel tato aktivita ke gólovému vyjádření nevedla a tak přišel trest v podobě lacině inkasované branky, což se opakovalo také o minutu později.

 

Naši dorostenci však nepolevili v dobývání soupeřovy brány a jejich odhodlání korigovat nepříznivý vývoj utkání bylo ještě do přestávky korunováno srovnáním skóre. Nejdříve po Krenželokově teči rozjásal spoluhráče i trenéra D.Galia, který měl také podíl  na vyrovnávací brance, když po centru ligových parametrů našel D.Lipowského, jenž s chladnokrevností sobě vlastní odsoudil gólmana Smilovic do role filmového statisty.

 

Druhá půle měla podobný scénář. Hráli hosté, ale góly stříleli domácí. Bohužel i přes nesmírné úsilí se našim chlapcům už vyrovnat nepodařilo. A tak přestože jsme soupeře předčili ve všech statistických ukazatelích, z toho nejdůležitějšího – výsledku 4:2 se radovaly Smilovice.

 

Aktuální domácí zápasy

 

14.10.2022 v 16:30 hod - ml. žáci

NEBORY/SMILOVICE – DOBRÁ,NOŠOVICE

1.10.2022 v 12:30 hod - st. dorost

NEBORY,SMILOVICE - OLDŘICHOVICE

1.10.2022 v 15:00 hod - muži

TJ NEBORY – BUKOVEC

15.10.2022 v 15:00 hod - muži

TJ NEBORY – VOJKOVICE
 

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby