Neděle 30.8.2015

17 : 0 ( 5 : 0 )

Sestava: R.Schneider, P.Metlický, M.Šandor, A.Zabystrzan, M.Lipowski, M.Raszka,

G.Milon, J.Čišecký, M.Zielina

Poslední srpnovou neděli neborovští starší žáci cestovali v téměř tropických teplotách do Bašky (bohužel nikoliv do chorvatské, ale pouze do té v okrese Frýdek-Místek).

Utkání mělo jednoznačný průběh pro domácí, na jejichž hráčích bylo očividné, že už několik let trénují a hrají spolu a základní fotbalové návyky a dovednosti mají v malíčku.

V prvním poločase rozdíl mezi oběma mužstvy nebyl až tak propastný, po změně stran se ale na neborovských hráčích projevil úbytek fyzických sil a skóre ve prospěch Bašky narůstalo stejně rychle jako počet vypitých piv přihlížejícími rodiči či náhodně přišedšími diváky.

Výsledek utkání se může zdát z pohledu hostů fatální, nicméně domácí dlouhodobě potvrzují své fotbalové kvality předním umístěním v soutěži okresního přeboru. Proto věříme, že další mistrovská utkání dopadnou výsledkově o poznání lépe.

TENTO TÝDENTENTO TÝDEN2057