TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Neděle 30.8.2015 

 

TJ Sokol Baška – TJ Nebory

17 : 0 ( 5 : 0 ) 

Sestava: R.Schneider, P.Metlický, M.Šandor, A.Zabystrzan, M.Lipowski, M.Raszka,

  G.Milon, J.Čišecký, M.Zielina 

 

Poslední srpnovou neděli neborovští starší žáci cestovali v téměř tropických teplotách do Bašky (bohužel nikoliv do chorvatské, ale pouze do té v okrese Frýdek-Místek).

Utkání mělo jednoznačný průběh pro domácí, na jejichž hráčích bylo očividné, že už několik let trénují a hrají spolu a základní fotbalové návyky a dovednosti mají v malíčku.

V prvním poločase rozdíl mezi oběma mužstvy nebyl až tak propastný, po změně stran se ale na neborovských hráčích projevil úbytek fyzických sil a skóre ve prospěch Bašky narůstalo stejně rychle jako počet vypitých piv přihlížejícími rodiči či náhodně přišedšími diváky.

Výsledek utkání se může zdát z pohledu hostů fatální, nicméně domácí dlouhodobě potvrzují své fotbalové kvality předním umístěním v soutěži okresního přeboru. Proto věříme, že další mistrovská utkání dopadnou výsledkově o poznání lépe.

 

Aktuální zápasy

15.10.2017 v 15:00 hod

Nebory - Návsí

TJ NEBORY MK Betis

ZIMNÍ TŘINECKÁ HALOVÁ FUTSALOVÁ LIGA 2016

V letošním roce se konal již 4. ročník Třinecké futsalové ligy v nově rekonstruované hale STARS v Třinci. Do letošního ročníku se přihlásilo 10 družstev včetně jednoho mužstva ze Slovenska. ...

Celý článek

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Návštěvnost

372768
DNESDNES343
VČERAVČERA741
TENTO TÝDENTENTO TÝDEN2005
TENTO MĚSÍCTENTO MĚSÍC8541
CELKEMCELKEM372768

Spřátelené weby