TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Dne 6.6.2020 se uskutečnil 3. ročník beachvolejbalového turnaje Sojka Beachvollejbal Cup 2020 na špičkově upraveném kurtu u restaurace Sojka v Neborech. Turnaj je pořádán pro širší okruh hráčů a hráček z okolí Nebor a pro členy TJ Nebory. Počasí vyšlo a osm smíšených trojic bylo rozděleno do dvou čtyřčlenných skupin v herním systému každý s každým. Každé mužstvo dostalo přidělenou barvu, ke které obdrželi hráči velmi vkusné čelenky. Utkání ve skupinách byla velmi vyrovnaná a skoro každé utkání bylo hráno na tři sety. Protože turnaj byl celodenní, organizátor Marek Stec vytvořil postupového pavouka, který umožňoval přes semifinále a čtvrtfinále uspět všem mužstvům v dalších bojích. Velkým překvapením se ukázalo mužstvo ŠEDÝCH (Karla Stará, Václav Rufer, Petr Klus), které přes ani jedno vítězství ve skupině dokázalo po zlepšeném sportovním výkonu dospět až do finále, kde se utkalo s mužstvem ČERNÝCH (Michaela Gorylová, Adam Rufer, Pavel Adamiec) a porazilo je dva nula na sety. V utkání o třetí medailovou příčku se stalo vítězem mužstvo ZELENÝCH (Sára Branná, David Slivka, Aleš Hota). Kromě předání cen pro nejlepší mužstva, byla oceněna i nejlepší hráčka Pavla Bazgierová, nejproduktivnější hráč Adam Rufer a nejobětavějším hráčem se stal Václav Rufer.

Číst celý článek

Aktuální domácí zápasy

18.8.2021 v 17:30 hod

Nebory - Hrádek

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby