TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Trenéři s vedením TJ Nebory zorganizovali pro mladé hráče ročníku 2007 a mladší již čtvrté třídenní soustředění ve sportovním areále TJ Nebory.

Základem bylo dobré počasí, které dětem přálo, a neopakovala se situace z minulých let, kdy panovaly tropické teploty. Trenéři a jejich asistenti zajistili kvalitní tréninky pro celkem 36 dětí, které v sobotu doplnilo 9 našich benjamínků. Mladí hráči byli rozděleni do třech skupin podle věkových ketegorií  -  přípravka st. + ml., žáci mladší a žáci starší.

Číst dál: Čtvrtý ročník mládežnického fotbalového soustředění..

 

Aktuální domácí zápasy

 

5.11.2022 v 14:00 hod - muži

TJ NEBORY – CHLEBOVICE

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby