TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Protože se nám početně mládež stéle rozrůstá, doplnili jsme pro mladší přípravku a mladší žáky dvě sady dresů. Dresy, ve kterých naše děti hrály, jsou staré již devět let a jsou zničené. Protože pro klub je to z hlediska finančních prostředků (cca 49 tisíc Kč) velká investice, hledali jsme možnosti, jak snížit náklady. Oslovili jsme několik firem, kterým jsme nabídli možnost umístit na dresy jejich logo společnosti. Jsme příjemně překvapeni, odezva byla velká, podařilo se nám nasbírat celkem 35 tisíc Kč.

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK

Aktuální domácí zápasy

10.6.2023 v 17:00 hod

NEBORY – NOŠOVICE

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby