TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Oddíl turistiky má v naší jednotě dlouhou tradici, která sahá, až ke dni samotného založení naší TJ. Členská základna oddílu se počtem stále mění. V dnešní době začíná být o tuto rekreačně-sportovní činnost naší TJ větší zájem.

V roce 2015 oddíl zorganizoval kolektivní horské výstupy:

jarní a zimní výstup na Javorový vrch

 

 

letní výstup na Čantoryji

 

Pro reklamní akci TJ si členové výboru a oddílu turistiky vymysleli akci nazvanou, NEBOROVSKÁ PROJÍŽĎKA“. Smyslem této akce bylo spíše humorným způsobem upoutat pozornost občanů a hlavně se pochlubit novým klubovým oblečením.

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby