TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Hokej

 

Hokejovým nadšencům hrajícím za HC Nebory se v roce 2017 mimořádně dařilo a získáním dvou titulů ve svých soutěžích se zařadili mezi nejlepší amatérské hokejové kluby v regionu. V řadách obou mužstev se prosazovali i členové TJ Nebory. Protože se hráčská základna klubu neustále rozrůstá, když se postupně doplňuje o mladší hráče, rozhodlo se vedení klubu, že v ročníku 2017/2018 budou reprezentovat klub, tři mužstva a to A, B, a C.

 

Vedení TJ je nesmírně rádo, že se tomuto klubu daří a pokračuje v tradici založené v naší TJ v roce 1985 a svými kvalitními výsledky napomáhá zviditelňovat jméno obce.

Více o klubu nejdete na klubových stránkách:http://www.hcnebory.cz/cz/70/hc-nebory/

   Na třicet dospělých a deset dětí se dne 26.12.2015, zúčastnilo na zimním stadióně v Českém Těšíně prvního dne hokejového sportovního klání členů TJ, rodinných příslušníků a známých. Hokejové klání bylo rozehráno po dvaceti minutovém rozcvičení, které využili naši nejmenší a zařádili si nejenom z pukem a hokejkou, ale i z některými hráči.

 Utkání mělo z počátku rekreační nádech, ale časem se dostalo do velmi slušných obrátek, kde nad všemi vyčnívali gólmani, kteří předváděli senzační kousky. Pro zpestření diváků došlo i k nahrané pěstní potyčce a k předvedení pár hitů. Protože nešlo o výsledek utkání skončilo smírně čtyři, čtyři. Uspořádaná akce měla velký úspěch a pro velký zájem byla zopakována dne 28. a 30.12.2015.

 

Organizátory velmi těší, že si všichni zúčastnění udělali čas v tak vypjatých dnech a přišli se vypotit a ztužit kolektiv.

Historie Neborovského hokeje se začala psát v roce 1985, kdy se skupina hráčů kolem předsedy fotbalového klubu Karla Oszeldy rozhodla přesunout z rybníku na zimní stadion v Českém Těšíně. Tamní zimní stadion sloužil nejdříve jako tréninková plocha a po počátečním oťukávání se Neborovští zakladatelé přihlásili k účasti v tamní odborářské lize. V dalších letech ovšem soutěž  zanikla, a tak tým HC Nebory přesunul své tréninky do hokejové haly v Třinci a své soutěžní ambice začal naplňovat v Orlovské hokejové lize, kde hned v úvodní sezóně 1998/99 získal bronzové medaile. V té následující pak hokejisté Nebor dokázali, že předchozí ročník nebyl náhoda a své umístění si zopakovali.

Číst dál: Hokejový klub HC NEBORY - historie

Aktuální domácí zápasy

 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

PŘÍHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby