TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

 

Hokejovým nadšencům hrajícím za HC Nebory se v roce 2017 mimořádně dařilo a získáním dvou titulů ve svých soutěžích se zařadili mezi nejlepší amatérské hokejové kluby v regionu. V řadách obou mužstev se prosazovali i členové TJ Nebory. Protože se hráčská základna klubu neustále rozrůstá, když se postupně doplňuje o mladší hráče, rozhodlo se vedení klubu, že v ročníku 2017/2018 budou reprezentovat klub, tři mužstva a to A, B, a C.

 

Vedení TJ je nesmírně rádo, že se tomuto klubu daří a pokračuje v tradici založené v naší TJ v roce 1985 a svými kvalitními výsledky napomáhá zviditelňovat jméno obce.

Více o klubu nejdete na klubových stránkách:http://www.hcnebory.cz/cz/70/hc-nebory/

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby