TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V letošním roce se konal již 4. ročník Třinecké futsalové ligy v nově rekonstruované hale STARS v Třinci. Do letošního ročníku se přihlásilo 10 družstev včetně jednoho mužstva ze Slovenska.

V rámci přípravy na jarní část sezóny se zapojila i většina hráčů TJ Nebory. Hráči byli rozdělení do třech družstev, brankář Marian Pyszko chytal za mužstvo FC Gartner, které se skládalo ve většině z hráčů Smilovic, další hráči Ladislav Sliž, Radek Mendrok, Pavel Adamiec a David Sliwka hráli za mužstvo Osůvky United, které již několik let hraje pravidelně futsalovou ligu s těmito hráči. Za mužstvo TJ Nebory pak nastupovali hráči, kteří dlouhou dobu tvoří osu týmu Nebor Eduard Oborný, Martin Osmanczyk, Stanislav Mrozek, Jaroslav Vranka, Honza Hracki, Jakub Lipka, David Lipowski, Zbončák Dalibor, David Kobielusz, který je sice hráčem, ale jelikož má zkušenosti s chytáním v házené, byl nasazen do branky. Poslední dva v mužstvu Nebor byli bývalí hráči Filip Žajdlík a Karel Cieslar.

Liga se hrála systémem každý s každým a to dvoukolově. Hráči TJ Nebor doplatili na nesehranost a v některých zápasech na nedostatečný počet hráčů a skončili na předposledním 9 místě s 3 výhrami a 14 body. Mužstvo FC Gartner měl slibný začátek soutěže poté se jim, ale zranili důležití hráči a skončili nakonec na 7. místě s 7 výhrami a 25 body. Na nejlepší umístění z těchto tří mužstev dosáhli hráči Osůvek United, kteří obhájili 3 místo s 9 výhrami a 29 body a od druhého místa je dělil pouze 1 bod.

Futsalovou ligu 2016 vyhrálo družstvo FK Relax, kteří rozhodli o vítězství již v první polovině soutěže, kdy vyhráli všechna utkání a nakonec dosáhli 13 vítězství a 39 bodů. Až na družstvo FK Relax byla liga velmi vyrovnaná a často se o výsledku rozhodovalo v posledních sekundách, o vyrovnanosti také hovoří to, že mezi 2 a 6 místem byl rozdíl pouhé 4 body. Na turnaji hrálo mnoho hráčů z vyšších fotbalových soutěží (Vendryně, Bystřice) a také někteří hráči futsalového klubu Likop Třinec, a proto to byla dobrá zkušenost pro hráče TJ Nebor. Doufejme tedy, že se příští rok opět přihlásíme do zimní futsalové ligy a zkusíme své výsledky ještě vylepšit.

Aktuální domácí zápasy

18.8.2021 v 17:30 hod

Nebory - Hrádek

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby