TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V sobotu 22.2.2020 ve Smilovické hale proběhlo první finálové kolo zimní soutěže. Třetí ročník soutěže pod názvem Třinecko – Jablunkovsko – Těšínská zimní liga mládeže je hrána ve čtyřech mládežnických kategoriích, kterých se účastní celkem 364 dětí. První z nich, a to mladší žáci (hráči ročník 2007 a mladší), byla již ukončena. Tato kategorie byla rozdělena do tří kol a zúčastnilo se jí celkem osm mužstev ve kterých nastoupilo 96 dětí. Po odehrání základní části dvoukolovým systémem se mužstva utkala v konečné fázi o celkové umístění.

Finálové utkání mezi TJ Nebory- Smilovice a Beskydem Bukovec rozhodla jediná branka, která převážila misky vah ve velmi kvalitně odehraném utkání na stranu TJ Nebor- Smilovic, které se stalo celkovým vítězem. Toto mužstvo prošlo soutěží s jediným prohraným utkáním. Druhé místo získalo mužstvo Bukovce. Stříbrnou medaili získal tým 1. SK Spartak Jablunkov, který porazil celkově čtvrté mužstvo Sokol Mosty. V boji o pátou příčku uspělo mužstvo Českého Těšína, které porazilo mužstvo TJ Oldřichovice. V posledním utkání o sedmou a osmou příčku porazilo mužstvo Horního Žukova mužstvo Fotbal Písek. Všichni hráči byli odměněni věcnými cenami (medailemi) a každé mužstvo obdrželo pohár. Ceny předával předseda Okresního fotbalového svazu Zdeněk Duda, spolu s organizátory této soutěže TJ Nebory. Bylo vyzdviženo, že tato akce má smysl a každým ročníkem přiláká nová mužstva a navyšuje počet účastníků. Poděkoval organizátorům za organizaci, dále všem mládežnickým aktérům, trenérům i rodičům. Hlavní organizátor Václav Rufer TJ Nebory zdůraznil, že bez finanční podpory Moravskoslezského kraje, MS KFS, OFS F-M, by tato soutěž prakticky nebyla a věří, že tato spolupráce bude fungovat i v dalších letech.

 

Celou akci podporuje Moravskoslezský kraj, MS KFS, OFS F-M.

Aktuální domácí zápasy

18.8.2021 v 17:30 hod

Nebory - Hrádek

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby