TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V sobotu 27.1.2018 proběhlo ve sportovní hale STARS Třinec finálové kolo prvního ročníku sportovního projektu Třinecko-Jablunkovsko-Těšínské ligy mládeže v kopané v kategorii mladší přípravka, ročník 2009 a mladší. Tato kategorie je jedou ze tří, které se v rámci TJT LM hrají. Celkem se ve třech věkových kategoriích představí v 27 mužstev na 350 mládežnických hráčů.

Projekt jednoznačně plní svůj záměr, kterým je využití zlepšených podmínek sportovních hal v Třinci a okolí.Přilákat nové adepty ke sportování z řad mládeže. Projektem se podařilo vytvořit jako vloženou samostatnou soutěž a zacelit mezeru v době zimní přestávky soutěží. Cílem bylo vytvořit mládežnickým hráčům sportovní podmínky v návaznosti na školní sportovní výuku, vytvořit větší zájem o sport svých dětí v řadách rodinných členů, vytvořit součinnost s pořádáním programů pro mládež na úrovni měst a obcí. Jedním z nejdůležitějších úkolů však bylo otevření nové dimenze spolupráce klubů v regionu. To vše by nebylo možné, bez podpory Okresního fotbalového svazu, sponzorů a organizátorského týmu, který k tomu přistoupil velmi profesionálně.

 

Kategorie mladší přípravky se v prvním ročníku zúčastnilo celkem sedm mužstev.

 

Byla to tato mužstva: FK Fotbal Třinec ,,A“ + ,,B“, FK Český Těšín, 1. FK Spartak Jablunkov,  TJ Sokol Hnojník, TJ Slovan Horní Žukov,  TJ Nebory + SC Smilovice  (společné mužstvo).                                                                                                                                               

 

V této kategorii byly před finálovým kolem odehrány čtyři kola ve sportovní hale SC Smilovice, a to systémem ,,každý s každým“ a do finálového kola vstupovala všechna mužstva s vyrovnanými šancemi na jakékoliv umístění. Finále se hrálo od nuly a úspěch se dal čekat takřka od každého týmu. Hlavní organizátor Václav Rufer, předseda TJ Nebory, v přestávce jednotlivých utkání sdělil stovce přihlížejících diváků z řad rodičů, že celkem 99 dětí odehrálo během soutěže MP mezi sebou neuvěřitelných 105 utkání a strávily na hrací ploše celkem 1890 min.

 

Finálové kolo suverénním způsobem ovládlo mužstvo FK Fotbal Třinec ,,A“, které nezaváhalo v žádném utkání, na druhém místě se umístilo druhé mužstvo FK Fotbal Třinec ,,B“, které přes dvě porážky udrželo druhé místo, třetím mužstvem se díky lepšímu skóre stalo mužstvo FK Český Těšín, které remizovalo ve vzájemném zápase 1:1 se čtvrtým mužstvem TJ Nebory + SC Smilovice  (společné mužstvo).Pátí skončili hráči TJ Sokol Hnojník, šestí  1. FK Spartak Jablunkov a sedmí  TJ Slovan Horní Žukov. Nadšení našich nejmenších hráčů nastalo, když při předávání cen všichni obdrželi medaile, balíčky a každý tým pohár a míč.

Aktuální domácí zápasy

Nebory - Věřňovice

27.4.2024 v 16:30 hod


 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby