TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V úterý 30. srpna se naše děti zúčastnily tradičního mládežnického turnaje v kopané ve sportovním areálu Spujnia Zebrzydovice – u našeho dlouholetého sportovního partnera, se kterým má náš klub již 11 let příhraniční partnerství. Naše spolupráce je zaměřena hlavně na mládež, a to účastí na mládežnických turnajích.

Mládežnický turnaj byl zorganizován pro dvě kategorie.

 

První kategorií byly děti ročník 2014 a mladší. Naše mužstvo bylo doplněno o hráče FK Třinec a pod vedením trenéra Mariana Pyszka odehrálo vynikající turnaj. Sice v prvním utkání prohráli z Karvinou, ale následně se mladí hráči rozehráli a porazili dalších šest mužstev. Přestože se turnaj nehrál na umístění, v celkové tabulce obsadili špičkové druhé místo. SUPER.

Druhou kategorii tvořily děti ročník 2012 a mladší. Také v této kategorii hrálo celkem 8 mužstev. Naše mužstvo mělo horší rozjezd a své první dvě utkání prohrálo a po svých chybách obdrželo hodně laciných branek. Následné čtyři utkání naši hráči vyhráli. Poslední utkání hráli s mužstvem Písek, to do té doby vyhrálo všechna utkání. Naši se do utkání vrhli v dobré náladě a drželi se soupeřem krok. Utkání mělo všechny rysy derby. Nechyběla bojovnost a rivalita na obou stranách. Utkání by v konečném součtu slušela remíza, ale hosté doslova v poslední vteřině vstřelili gól a porazili nás 4:3. Mužstvo starší přípravky tak obsadilo celkové 3. místo. Trenéra Václava Rufera mrzelo, že jsme nezachytili začátek turnaje, ale s postupem času se to zlepšilo a hráči předváděli herně to, na co mají, což předvedli v posledním utkání.  

Aktuální domácí zápasy

POZOR ZMĚNA

NEDĚLI 19.3.2023 v 10:00 hod - muži

TJ NEBORY – TJ TOŠANOVICE

NA UMĚLÉ TRÁVĚ V TŘINCI

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby