TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V měsíci listopadu 2022 byl rozehrán pětiměsíční pátý ročník zimní halové ligy mládeže pod názvem (Třinecko-Jablunkovská zimní liga mládeže.) Tento ročník je organizován pro kategorie mladší přípravka MP (děti ročník 2014 a mladší), starší přípravka SP (děti ročník 2012 a mladší) a mladší žáci MŽ (ročník 2010 a mladší). Smyslem zorganizování soutěže pro tyto kategorie je přilákat a udržet děti při sportu v zimním období a nabídnout jim zázemí větších sportovních hal, protože většina mužstev je z malých obcí, ve kterých jsou pouze školní tělocvičny, nebo sokolovny.

ČÍST CELÝ ČLÁNEK 

Aktuální domácí zápasy

 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

PŘÍHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby