TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Mladší dorost 7+1

Historický úspěch v okresním poháru, prošli až do finále.

V zimní přestávce se mladší dorostenci TJ Nebory zúčastnili dvou dlouhodobých turnajů v halové kopané.

Prvním byla účast ve 20. ročníku KZL. Stejně jako v posledních letech každoročně odehráli v Raškovicích 3 kola, ve kterých pouze 3 x vyšli bodově naprázdno a z 1. místa postoupili do závěrečného turnaje.

V tomto turnaji jim chybělo pověstné štěstíčko, protože v pěti utkáních pouze jednou o branku prohráli, 1 x remizovali a po líbivém fotbalu obsadili celkově 3. místo. Po loňském vítězství starších žáků v turnaji KZL jde opět o zviditelnění na fotbalové mapě okresu.

Číst dál: Náš mladší dorost odehrál dva zimní turnaje

Aktuální domácí zápasy

Nebory - Hnojník

23.3.22024 v 15:00 hod


 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby