TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Dne 25.10.213 se na domácím hřišti odehrálo poslední dvoukolo soutěže starších přípravek. Naši nejmenší se rozloučili vítězstvím a dodali si sebedůvěru do zimní přípravy a na jarní část soutěže. Trenéři by tímto chtěli poděkovat všem hráčům a jejich rodičům za zodpovědný přístup.

Zimní příprava by měla začít na začátku měsíce ledna a bude probíhat formou tréninků v tělocvičně na Třineckém Gymnáziu. Přesný termín a čas bude zveřejněn do konce roku na internetových stránkách a informativně odeslán formou SMS. 

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby