TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V sobotu 20.8.2022 se naše mládež zúčastnila mládežnického turnaje ve sportovním areále Fotbal Písek a reprezentovali klub velmi dobře.

Mladší přípravka obsadila celkové 2. místo. Pod vedením trenéra V. Rufera si vedla ve skupině poměrně suverénně. Postupně porazila Fotbal Písek 11:2, Sokol Mosty 4:3, FK Třinec 5:0, Horní Žukov 10:0 a s Oceláři Třinec remizovali 1:1. Celkově obsadili ve skupině druhé místo a v utkání o postup do finále porazili Sokol Mosty 5:1. Na našich hráčích byla vidět velká chuť na získání prvenství, ale protože měli pouze jednoho hráče na střídání a soupeř měl dvě pětky, nevydrželi se silami a ve finále po velkém boji prohráli s Oceláři Třinec 3:1. Trenér by chtěl ještě jednou poděkovat všem hráčům za předvedený bojovný výkon.

Starší přípravka obsadila celkové 3. místo. I v této kategorii bylo ve skupině celkem šest družstev a naše mužstvo pod vedením trenéra J. Sikory sehrálo velmi kvalitní utkání. V některých utkáních, hlavně s TJ Milíkov, je o lepší výsledek obraly individuální chyby a hlavně velký počet nevyužitých gólových šancí. Ve skupině odehráli s těmito výsledky: Fotbal Písek 6:1, SK Návsí 1:1, FK Třinec 2:4, TJ Milíkov 6:4, Slovan Žukov 10:1.

Ve skupině obsadili celkové 3. místo. V utkání o postup do finále po bojovném výkonu prohráli s TJ Milíkov 2:5. V boji o bronzovou medaili se nezalekli mužstva FK Třinec a porazili je 6:1. Trenéra těší lepšící se výkony všech hráčů a je rád, že se podařilo zapracovat jako brankáře hráče z pole Pavla Rusze, který byl vyhlášen jako nejlepší brankář kategorie.

Aktuální domácí zápasy

Nebory - Hnojník

23.3.22024 v 15:00 hod


 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby