TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Historický úspěch v okresním poháru, prošli až do finále.

V zimní přestávce se mladší dorostenci TJ Nebory zúčastnili dvou dlouhodobých turnajů v halové kopané.

Prvním byla účast ve 20. ročníku KZL. Stejně jako v posledních letech každoročně odehráli v Raškovicích 3 kola, ve kterých pouze 3 x vyšli bodově naprázdno a z 1. místa postoupili do závěrečného turnaje.

V tomto turnaji jim chybělo pověstné štěstíčko, protože v pěti utkáních pouze jednou o branku prohráli, 1 x remizovali a po líbivém fotbalu obsadili celkově 3. místo. Po loňském vítězství starších žáků v turnaji KZL jde opět o zviditelnění na fotbalové mapě okresu.

 

Druhým turnajem byl X. ročník Poháru VV MSFS. V 1. kole naši dorostenci nenašli přemožitele a také v semifinále, kromě fotbalového umu, nadchli bojovností a obětavostí. Postup do finále z 2. místa byl tedy zaslouženou odměnou pro všechny hráče. Bohužel tento turnaj se konal v hale STaRS v Třinci v neděli 19.2., tedy den po finále KZL. Fyzické vyčerpání hráčů se výsledkově promítlo do úvodního zápasu, nicméně v dalších zápasech už rozdíl ve výkonnosti nebyl tak markantní. Každopádně samotná finálová účast je v konkurenci téměř tří desítek mužstev z Moravskoslezského kraje bezesporu dalším úspěchem mládežnické kopané v Neborech.

Vedení klubu děkuje všem hráčům a trenérovi za příkladnou reprezentaci klubu.

Aktuální domácí zápasy

Nebory - Hnojník

23.3.22024 v 15:00 hod


 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby