TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

 neděli 25.2.2024 naši dorostenci odehráli poslední utkání zimního poháru organizovaného OFS FM.

 

Jednalo se o první ročník tohoto poháru a zúčastnilo se ho celkem pět regionálních družstev z Třinecka. I přes snahu o odehrání této soutěže i na frýdecké straně se bohužel nepřihlásilo žádné mužstvo. O to, že má smysl tento zimní pohár pořádat i pro kategorii staršího dorostu, nás přesvědčily výkony hráčů, účast diváků, a hlavně zájem hráčů. O tom, že zápasy byly vyrovnané, svědčí konečná tabulka. Ještě před dvěma posledními zápasy, se na prvním místě mohli umístit tři mužstva. Naši dorostenci měli vše ve svých nohách a potřebovali v posledním utkání uhrát remízu, a to se jim nakonec podařilo. Utkání proti mužstvu Bukovec / Písek bylo od začátku velmi vyrovnané a na našich hráčích byla vidět velká nervozita. Utkání hrané nahoru a dolů se muselo líbit všem. Super výkony brankářů, nespočet šancí, a to doslova vyložených, bojovná hra bez faulů a krásné počasí, no prostě nádhera. Naše mužstvo prohrávalo o gól, ale zatlačilo soupeře a odměnou bylo vyrovnání ještě v prvním poločase. Druhý poločas se nesl v duchu prvního, naše mužstvo neproměnilo v 86. min. pokutový kop a v 91. min. mohli rozhodnout ještě hosté ze samostatné akce. KONEČNÝ VÝSLEDEK 1:1.

Když zazněla píšťalka oznamující konec utkání, nastala radost a naši dorostenci vedení trenérem Robertem Cankovem si mohli zazpívat vítězný chorál.

Trenéři se shodli, že největším přínosem bylo zastavení ukončení činnosti hráčů v zimním období. Díky těmto zápasům jsme je mohli motivovat k tréninkům a v zápasech byl vidět i nárůst výkonnosti. Chtěli bychom tímto poděkovat vedení okresu za finanční podporu a rozhodčím za odpískané utkání.

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

Nebory / Smilovice

4

2

2

0

10 - 4

8

2

Oldřichovice

4

2

1

1

8 - 4

7

3

Bukovec / Písek

4

1

2

1

5 - 6

5

4

Milíkov / Hrádek

4

1

1

2

5 - 6

4

5

Návsí

4

0

2

2

1 - 9

2

               
               

Oldřichovice (3)

Nebory / Smilovice (4)

2:2

         

Nebory / Smilovice (4)

Milíkov / Hrádek (1)

4:1

         

Návsí (2)

Nebory / Smilovice (4)

0:4

         

Nebory / Smilovice (4)

Bukovec / Písek (5)

1:1

         

Aktuální domácí zápasy

 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

PŘÍHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby