TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Na začátku roku byl ve sportovní hale STARS Třinec zahájen nový ročník halové futsalové ligy Třinec. Tento ročník byl hrán o víkendech a každé mužstvo odehrálo vždy dvě utkání. V tomto ročníku bylo celkem deset mužstev, liga končila závěrečným kolem 7.3.2020.

 

Naše mužstvo hrálo pod názvem TJ Nebory, a jako již v minulých ročnících, nezklamalo. Kostra týmu byla složena z hráčů Nebor a jejich odchovanců. Protože jsme věděli, že ostatní mužstva posilnila, byla soupiska vhodně posílena o hráče, kteří mužstvu dodali větší kvalitu. Příkladem je hráč týmu Hnojník Vojta Zábelka, který se stal nejlepším střelcem s 27 góly a zároveň i nejproduktivnějším hráčem celé zimní soutěže s neuvěřitelnými 50 body.

Kapitán mužstva Martin Osmanczyk nám řekl: Zimní soutěž je finančně velmi náročná a bez podpory vedení našeho klubu TJ NEBORY z.s., který nás v tomto podporuje již několik let, bychom to asi nehráli. Jsme rádi, že klub tuto soutěž bere i jako součást zimní přípravy. V tomto roce jsme nastoupili i v nových sadách dresů, které nám dodal klub, za finanční podpory jak hráčů, tak i drobných sponzorů.  Náš tým nastupoval do letošního ročníku s předsevzetím pohybovat se v popředí tabulky (což se nám během celé soutěže povedlo) a v případě vývoje zkusit získat prvenství. To se sice nepovedlo, mužstvo obsadilo po čtvrté za posledních šest let druhé místo.

 

 

Po celou dobu jsme podávali vyrovnané výkony (až na jeden nevydařený výsledkový víkend) s tím, že v závěru forma gradovala a nechybělo málo a mohli jsme být vítězi. V konečné fázi jsme obsadili velmi pěkné a zasloužené 2. místo. Byli jsme chvíli trochu zklamáni, ale je to sport a všichni hráči si tento ročník velmi užili. Předností mužstva v tomto roce bylo hodně vstřelených gólů, mohli jsme se spolehnout na kvalitní gólmany. Díky těmto přednostem jsme si mohli dovolit hrát ofenzivní futsal.

Věříme, že příští rok se nám podaří navázat na letošní povedený ročník.

 

Konečná tabulka:    

Pořadí       Název týmu                      Skóre +/-          Body

    1.            KVITSAL (SK)                  82:36                 40

    2.            NEBORY                        80:44                37

    3.            FK RELAX                        69:46                 34

    4.            RUMOVÉ PRALINKY      73:54                 34

    5.            AC CABEZAS                   58:46                 32

    6. REAL KAMBYS  7. OSŮVKY UNITED  8. FK KLASIK

    9. FC POPOPLUJEM  10. OCELOVÍ DRACI

 

Letošní sestava TJ Nebory:

Brankáři: Pyszko Marian, Klus Martin

Hráči: Vranka Jaroslav,  Kreželok Adam,  Hudzieczek Jaroslav, Strokosz David, Cieslar Karel,  Osmanczyk Martin,  Oborný Eduard, Sostřonek Michal, Zábelka Vojtěch, Klus Aleš,  Guznar Tomáš, Hulboj Mateusz

Vojtěch Zábelka (uprostřed)

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby