TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

PROVEDENA DÍKY NAVÝŠENÉ  DOTACI STATUTÁRNÍHO MĚSTA TŘINCE V ROCE 2022

Ve sportovním areále máme od roku 2014 malé sportovně vybavené dětské hřiště pro děti od dvou let, které jsme postavili za přispění města Třince. I když se hřiště neustále celoročně udržuje (nátěry, doplňování štěpky, opravy prvků, doplnění písku, údržba zeleně atd.), je ze dřeva a čas se na něm podepsal. Již v minulém roce jsme chtěli provést opravu oplocení, které prohnilo a vrchní část desek se rozpadala. Protože by mohlo dojít ke zranění návštěvníků tohoto navštěvovaného koutku ve sportovním areále, rozhodli jsme o opravě (výměně) v tomto roce, a to díky větší přidělené dotaci od statutárního města Třince, které nám v tomto roce darovalo na celoroční provoz celé TJ 150 tis. Kč. (navýšení o padesát tisíc od roku 2021). Díky velké ochotě majitelů Neborské Pily Haratyk a díky ochotným členům TJ jsme opravy stihli před pořádáním tradiční oslavy PZKO „Dne Oszeldy“, která se konala v sobotu 28.5.2022 ve společném areále.

 

Opravy zahrnovaly demontáž starých desek, ohoblování, natření a instalaci nových desek, současně jsme natřeli ještě několik herních prvků.

Děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli a věříme, že se všichni návštěvníci budou chovat ke všem věcem ve sportovním areále tak, jako by byly jejich.

Aktuální domácí zápasy

5.8.2022 v 17:00 hod

TJ NEBORY – SOKOL NÝDEK


10.8.2022 v 17:00 hod

TJ NEBORY – FK TŘINEC 18

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby