TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Již 23.8.2015 odehrají naši muži v 17.00 hod na domácím hřišti první kolo okresní soutěže, soupeřem jim budou TJ Kunčice pod Ond. Pro náš klub to bude vstup do nové soutěže, protože jsme bohužel opustili po několika letech soutěž OP.

Je zřejmé, že základem výchovy hráčů je kvalitní trenérská základna. Začneme pod vedením nového trenéra mužů a zároveň i šéftrenéra naší velmi početné mládežnické základny ( 61 dětí) p. Michala Honusa, našeho bývalého hráče. Věříme, že Michal bude jenom přínosem pro hráče všech kategorií a to nejenom z hlediska hráčských zkušeností, ale i trenérských, které k nám přinesl z trénování mládežnických mužstev v FK Třinec. Jeho další ceněnou vlastností by měla být i dlouholetá pedagogická zkušenost. U našeho dorostu a SŽ nadále působí p. Robert Cankov. 

V mužstvu mužů došlo k dosti velké obměně hráčů: 

 

ODEŠLI:  Filip Žajdlík - SMILOVICE,

 

PŘIŠLI:  Faruga Tomáš    TJ Bystřice,  přestup

              Dalibor Zbončák TJ  Dolní Lutyně    přestup

              Tomáš Guznar    FK Třinec  hostování do 30.12.2015

              Lipowski David    FK Třinec hostování do  30.6.2016

Dále do mužstva mužů přestoupilo z dorostu celkem pět hráčů, které budeme zapojovat do hry.

 

Další kategorie:

Dorost bude hrát Okresní přebor

Starší žáci (roč. 2001 – 2004) budou hrát Okresní přebor (6 + 1 hráč).

Mladší žáci (roč. 2005 – 2006) budou hrát Třinecká liga (5 + 1 hráč).

Mladší přípravka (roč. 2007 – 2008) bude hrát systémem přátelských utkání.

Benjamínci: (roč. 2009 – 2010) budou hrát systémem přátelských utkání.

Aktuální domácí zápasy

Nebory - Věřňovice

27.4.2024 v 16:30 hod


 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby