TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

 Zimní příprava je pro vývoj dětí velmi potřebná a trenéři si toho jsou vědomi a vědí, že rozvoj dítěte je závislý na rozložení fyzické přípravy po celý rok. Od začátku listopadu se tréninkové jednotky mládeže přesunuly do sportovní haly ve Smilovicích. Zde pod vedením trenérů trénují naši nejmenší (roč. 2014 – 2010) společně se Smilovickou mládeží ve dnech pondělí a čtvrtek a ti starší (roč. 2009 – 2005) trénují v pondělí a pátek.

 I toto zimní období 2019/2020 budou naše děti moci porovnat své síly na mnoha turnajích a soutěžích.

 Co se bude odehrávat v zimním období:

 1. TJT ZLM – Jedná se již o třetí ročník mládežnické zimní soutěže, kterou pořádá vedení TJ Nebory a vedení FC Třinec, pod záštitou OFS F-M. Soutěž se odehraje ve sportovním centru Smilovice.

 V tomto ročníku máme přihlášeny čtyři společná mládežnická mužstva, a to v kategorii: SŽ 2005, MŽ 2007, SP 2009 a MP 2011. Začátek této soutěže je naplánován na 8.12.2019.

 2. KZL Brušperk – Jedná se již o 13. ročník mládežnické zimní soutěže pod záštitou OFS F-M. V tomto ročníku jsme přihlásili celkem dvě mužstva, a to PP 2012 a PP 2013.

 Tato soutěž již byla zahájena dvěma koly a naši nejmenší se svými výsledky neztratili.

 3. Karvinská zimní liga – Do této ligy jsme přihlásili společné mužstvo MP 2011, abychom porovnali kvalitu mužstev i v jiném okrese.

 4. Nedílnou součástí bude i účast na jednotlivých zimních a jarních turnajích v širokém okolí, popřípadě v Polsku nebo Slovensku.

 

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby